Про нас

 

Протягом усього часу ми залишаємось вірними одним і тим же принципам...

Про нашу компанію

Наша команда


Наша проектна організація – це колектив молодих, креативних та кваліфікованих фахівців із нестандартним мисленням та оригінальними ідеями, які прагнуть до естетики навколишнього середовища. Беручи на себе відповідальність за свій процес, кожен з нас відданий спільній справі та працює на результат. Нас об’єднує не лише професійна потреба. Ми – дружня сім'я, в якій нам комфортно працювати і розвиватись, місце, де відчуваєш підтримку та повагу!

У результаті нашої діяльності на території України щороку будується безліч різноманітних, різнопланових об’єктів!


Екологічність


Окрім того, що ми цінуємо ваш час та ваше бачення проекту, ми також беремо до уваги природу… Ми використовуємо лише екологічно чисті матеріали та дотримуємося вимог збереження навколишнього середовища завдяки своїй роботі!

Якість


Якість є основним аспектом нашого проектування. Саме увага до деталей дозволяє нам досягати високих результатів!


Інноваційні рішення


Відверто кажучи, ми просто обожнюємо, коли новий клієнт кидає виклик нашому креативному та технічному мисленню.
​​​​​​​Ми підтримуємо інновації та креативність, що допомагає нам наш досвід.


473

Завершені проекти

13

Багаторічний досвід

27

Кваліфіковані працівники


Сергій Грабчук

Архітектор, керівник компанії

    Випускник Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка (1996-2002рр.) Отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Архітектура будівель і споруд" та здобув кваліфікацію фахівець-архітектор. У 2011 році заснував проектну фірму "Проспект - Проект".

   

    Я вважаю, що знайшов своє русло. Однак слово «успіх» вживаю рідко. Це надзвичайно захопливо: бачити те, що тебе оточує і старатися поліпшити його. Але щоразу, коли це вдається, коли доходжу до фіналу, я розумію, що це ще не найкращий варіант, що об’єкт міг би бути довершенішим. І це спонукає відкинути геть самовдоволення і вчитись, шукати, міркувати. Успіх, образно кажучи, це далека зірка на шляху, яким іду.

 

 

   Архітектура — досить своєрідна сфера діяльності. В ній провідними є ідеї однієї людини, але дуже багато залежить від колективу, якому автор довіряє їх. І тут на перший план виходить наявність чи відсутність лідерських якостей, бо успіх чи неуспіх значною мірою залежить від уміння керівника чітко ставити завдання підлеглим.

 

   Не скажу, що мені і моїм підлеглим завжди вдавалося працювати під безхмарним небом. Проте не вірю, що є безвихідні ситуації. Розібратися вже допомагає досвід: одразу ж порівнюю проблему, що виникла, з якимись попередніми подібними, крупинка до крупинки збираю позитивні моменти, щоб запропонувати колегам вихід. Я стараюся не віддавати багато сил на, так би мовити, поточні труднощі — над усим панує бажання досягти бажаного результату. І коли він є, то і ти, і твої однодумці — переможці.

   

Це неповторне відчуття — коли йдеш містом і дивишся об’єкти, що з’явилися завдяки твоїй праці. Сподіваюся на нові цікаві пропозиції.


Наша команда

Венгловський Дмитро

 

Головний інженнер проектів

 

Грабчук Олександра

 

Архітектор

 

Жданов Віталій

 

Архітектор-дизайнер

 

Котенко Аліна

 

Архітектор

 

Коломієць Світлана

 

Архітектор

Присяжнюк Ігор

 

Головний конструктор

Самойленко Анастасія

 

Архітектор

Бондарчук Артем

 

Інженер-конструктор

 

Проценко Олександр

 

Головний конструктор

Базилюк Ірина

 

Архітектор

Панько Ігор


Інженер-конструктор

Фещенко Олеся

 

Архітектор

Володимир Чумаков

 

Інженер-конструктор

Скуратовська Анастасія

 

Інженер-конструктор

Варчук Вадим

 

Інженер-проектувальник

Островська Юлія

 

Бухгалтер

 Розкажіть більше про свої бажання!