Про нас

 

Протягом усього часу ми залишаємось вірними одним і тим же принципам...

Про нашу компанію

Наша команда


Наша проектна організація –  це команда молодих, креативних та кваліфікованих спеціалістів з нестандартним мисленням та оригінальними ідеями , які прагнуть до естетики навколо. Будучи відповідальним за свій процес, кожен з нас вболіває за спільну справу та працює на результат. Нас об’єднує не тільки професійна необхідність. Ми дружня сім’я, в якій нам комфортно працювати і де є можливість розвиватись, місце, де відчуваєш підтримку та повагу! 

В результаті діяльності нашої компанії на території України, що року будуються безліч різноманітних, різнопланових об’єктів!


Екологічність


Окрім того, що ми цінуємо ваш час та ваше бачення проекту, ми також цінуємо природу… Ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали та дотримуємося вимог збереження навколишнього середовища завдяки своїй роботі!

Якість

 

Якість є головним нашим аспектом проектування. Саме увага до деталей дозволяє нам досягти високого результату!

 

Інноваційні рішення

 

Чесно кажучи, ми просто любимо, коли новий клієнт кидає виклик нашому креативному та технічному мисленню. Ми підтримуємо інновації та креативність, в чому допомагає нам наш досвід.


473

Завершені проекти

11

Багаторічний досвід

27

Кваліфіковані працівники


Сергій Грабчук

Архітектор, керівник компанії

    Випускник Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка (1996-2002рр.) Отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Архітектура будівель і споруд" та здобув кваліфікацію фахівець-архітектор. У 2011 році заснував проектну фірму "Проспект - Проект".

   

    Я вважаю, що знайшов своє русло. Однак слово «успіх» вживаю рідко. Це надзвичайно захопливо: бачити те, що тебе оточує і старатися поліпшити його. Але щоразу, коли це вдається, коли доходжу до фіналу, я розумію, що це ще не найкращий варіант, що об’єкт міг би бути довершенішим. І це спонукає відкинути геть самовдоволення і вчитись, шукати, міркувати. Успіх, образно кажучи, це далека зірка на шляху, яким іду.

 

 

   Архітектура — досить своєрідна сфера діяльності. В ній провідними є ідеї однієї людини, але дуже багато залежить від колективу, якому автор довіряє їх. І тут на перший план виходить наявність чи відсутність лідерських якостей, бо успіх чи неуспіх значною мірою залежить від уміння керівника чітко ставити завдання підлеглим.

 

   Не скажу, що мені і моїм підлеглим завжди вдавалося працювати під безхмарним небом. Проте не вірю, що є безвихідні ситуації. Розібратися вже допомагає досвід: одразу ж порівнюю проблему, що виникла, з якимись попередніми подібними, крупинка до крупинки збираю позитивні моменти, щоб запропонувати колегам вихід. Я стараюся не віддавати багато сил на, так би мовити, поточні труднощі — над усим панує бажання досягти бажаного результату. І коли він є, то і ти, і твої однодумці — переможці.

   

Це неповторне відчуття — коли йдеш містом і дивишся об’єкти, що з’явилися завдяки твоїй праці. Сподіваюся на нові цікаві пропозиції.


Наша команда

Венгловський Дмитро

 

Головний інженнер проектів

 

Грабчук Олександра

 

Архітектор

 

Жданов Віталій

 

Архітектор-дизайнер

 

Котенко Аліна

 

Архітектор

 

Коломієць Світлана

 

Архітектор

Шваб Богдан

 

Архітектор

Базилюк Ірина

 

Архітектор

Бондарчук Артем

 

Інженер-конструктор

 

Присяжнюк Ігор

 

Головний конструктор

Ліхалєтова Анна

 

Інженер-проектувальник

Голованов Олександр

 

Архітектор

Самойленко Анастасія

 

Архітектор

Стураковська Анастасія

 

Інженер-конструктор

Варчук Вадім

 

Інженер-проектувальник

Островська Юлія

 

Бухгалтер

 Розкажіть більше про свої бажання!