Послуги

 

Розмір нашої команди та наш тривалий досвід дозволяють нам виконати проект абсолютно для будь-якого типу будівлі, незалежно від його висоти та складності!

 

Архітектура

 

Наша команда має великий досвід! Маємо успішний багаторічний досвід у цій сфері. Володіючи потрібними трудовими і матеріальними ресурсами для виконання завдань будь-якої складності, наша команда завжди успішно і якісно вирішує всі поставлені перед нею завдання.


Дизайн

 

Ми робимо незвичайні місця для повсякденного життя. Ми віримо, що вдалий дизайн у всіх його аспектах може сприяти соціальному добробуту та стабільному майбутньому.


Реконструкція будівель

 

Ми надаємо будівлям друге життя! Знання передових технологій та багатий досвід, дає нам можливість запропонувати Вам надійні проектні рішення, що дозволяють зменшити собівартість та термін будівництва.


Містобудівне проектування

 

Під час роботи над проєктом наша команда вивчає всі фактори: особливості роботи майбутньої будівлі, містобудівну ситуацію, в якій вона буде зводитися, орієнтованість замовника на певну автентику тощо. Ми працюємо з урахуванням усіх вимог забудовника відповідно до нормативних документів і законодавства.


 Розкажіть більше про свої бажання!